Emerging Athletes

  • Stephanie Kiely
    Aerobic Gymnastics
  • Aaron Kang
    Athletics
  • Bianca Grimaldi
    Athletics
  • Fraser Garland-Barnes
    Athletics
  • Jordan Coleman
    Athletics
  • Larissa O'Dea
    Athletics
  • Michael Northey
    Athletics
  • Will Richardson
    Athletics
  • Brooke Roditis
    Basketball
  • Darcy Emery
    Basketball
  • Livai Smith
    Basketball
  • Matthew McElhone
    Basketball
  • Zoe Burke
    Basketball
  • Andrew Deitz
    Cricket
  • Harry Dalton
    Cricket
  • Jack Preddey
    Cricket
  • Peter Francis
    Cricket
  • Thomas Doyle
    Cricket
  • Theadora Kable
    Fencing
  • (Referee) Anastasia Filacouridis
    Football
  • Alexander Gwozdecky
    Football
  • Amelia Vitek
    Football
  • Biagio Sacco
    Football
  • Ciara O'Sullivan
    Football
  • Ellana Balicki
    Football

    Health

  • Gianni Fabbro
    Football
  • Hayley Evans
    Football
  • Jonathan Dimopolous
    Football
  • Joshua Tanner
    Football
  • Kimberely Skellern
    Football
  • Kimberly Skellern
    Football
  • Matthew Bilic
    Football
  • Mitchell Smith
    Football
  • Rebecca Dennis
    Football
  • Samantha Mackay
    Football
  • Tara Murphy
    Futsal
  • Carter Zhou
    Handball
  • Nicole Loveridge
    Handball
  • Olivia Mowat
    Handball
  • Vincent Abraham
    Handball
  • Jack Kearney
    Irish Dancing
  • Freya Alston
    Kayaking
  • Bernadette Baduria
    Kendo
  • Brooke Lawrence
    Netball
  • Christopher Nicoll
    Netball
  • Elyssa Pierce
    Netball
  • Megan O'Keeffe
    Netball
  • Russell O'Connor
    Netball
  • Sam Skinner
    Netball
  • Brittany Staniforth
    Rowing
  • Cassandra Meyer
    Rowing
  • Danielle Pettit
    Rowing
  • Elizabeth Etcell
    Rowing
  • Bayley Faull
    Rugby League
  • Ben Thomas
    Rugby League
  • Connor Watson
    Rugby League
  • Jon-Bernard Kairouz
    Rugby League
  • Nicholas Okladnikov
    Rugby League
  • (Coach) Michael Stephen
    Rugby Union
  • Clarrie Moore
    Rugby Union
  • David Smerdon
    Rugby Union
  • James Lough
    Rugby Union
  • Josh Mitchell
    Rugby Union

     

  • Matthew Long
    Rugby Union
  • Patrick Curtin
    Rugby Union
  • Stephen Kirkby
    Rugby Union
  • Angus Williams
    Sailing
  • Harry Lawson
    Sailing
  • Madison Alexis
    Snowboarding
  • Saskia O'Niell
    Snowboarding
  • Linley Somerville
    Softball
  • Charlotte McKewen
    Swimming
  • Alexander Furniss
    Tennis
  • Jack Whittaker
    Tennis
  • Nicholas Turnham
    Tennis
  • Tristan Tringali
    Tennis
  • Ashleigh Werner
    Touch Football
  • Jed Ibbotson
    Touch Football
  • Courtney Bicknell
    Triathlon
  • Moya Johansson
    Triathlon
  • Benjamin Scobie
    Water Polo
  • Callum Gates
    Water Polo
  • Daniel Davis
    Water Polo
  • Isabella Mercuri
    Water Polo
  • Samantha El Safty
    Water Polo
  • Samantha Mitchell
    Water Polo
  • Ali El Kheir
    Wrestling